Byt 3+1 Trutnov

Realitní kancelář Drak nám zprostředkovala koupi bytu. Vše proběhlo bez problémů. Oceňuji zejména profesionální přístup, objasnění celého postupu koupě bytu a rychlou komunikaci. Za velké pozitivum  považuji zajištění přepisu energií a zastoupení před Katastrálním a Finančním úřadem. Celkově hodnotím služby realitní kanceláře jako kvalitní a nadstandardní.

Vosátková

Byt 4+1 HSM

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní kanceláři REALITYDRAK  za zprostředkování prodeje mého bytu. Především bych chtěla poděkovat paní Křížové, která je makléřkou výše uvedené realitní kanceláře, za  spolehlivost, skvělou komunikaci, lidský přístup a příjemné vystupování. Je vidět, že cílem její práce je maximální spokojenost prodávajícího i kupce. Prodej proběhl ve velmi krátkém čase, taktéž peníze byly vyplaceny bez průtahů velice rychle. Určitě všem vřele doporučuji.

Mornstajnová

Pozemek Lhota u Červeného Kostelce

Reality DRAK můžu všem doporučit, skvělé jednání, o nic jsem se nemusel starat, vše proběhlo bez komplikací, velká spokojenost. 

Ondřej Šrejber

Byt 1+1 Trutnov u Alberta

Vážení, práci Vaší realitní kanceláře hodnotím velice kladně. Nemusela jsem se o nic starat – zajistili jste vymalování bytu, oznámili jste dodavatelům energií změnu vlastníka i stavy měřidel. Byt byl prodán až nečekaně rychle, dohodnuté podmínky byly řádně a včas splněny. Děkuji Vám pěkně za vstřícný a taktní přístup. Realitní kancelář Reality Drak mohu všem doporučit. Růžena Přibylová

Garáž Bernartice

Reality Drak mohu doporučit všem. Nemusel jsem se o nic starat, vše zařídili za mne. S jejich prací jsem byl moc spokojený.

Petřík

2+1 Železničářská Trutnov

Prodej bytu 2+1, ul. Železničářská

Vážení, realitku Drak můžu jen doporučit. Byt byl velice hezky a profesionálně nafocen, následně opravdu rychle a za maximální možnou cenu prodaný. Jednoduše řečeno, profesionalita, rychlost, férovost. Drakům zdar! Richard Šafařík

Byt 3+1 HSM

Služby realitky DRAK. Byli a jsme spokojeni se službami, jak během prodeje bytu, tak s následným servisem v souvislosti s dotažením všech ostatních úředních a finančních náležitostí. Vřele doporučujeme všem zájemcům při prodeji/koupi nemovitosti. Práce jejích zaměstnanců byla profesionální, pružná a komplexní. Děkuji za rychlost prodeje a všeho okolo co bylo třeba.

Pelikán Trutnov

Prodej bytu 3+kk

Dobrý den,
s Reality Drak jsem spolupracovala již v minulosti a jsem z pohledu jak prodejce, tak kupujícího velice spokojená. V obou případech se mi dostalo profesionálního jednání a vše bylo bezchybně a rychle zařízeno ze strany realitní kanceláře. Můžu jen doporučit.

3+kk Kryblice

S prací realitní kanceláří Drak jsme byli velice spokojeni. Komunikace s makleři byla na velice profesionální úrovni. Velice ochotně nám se vším pomohli a bylo na ně spolehnutí. Na čem jsme se domluvili to platilo, od rezervace nemovitosti až po přepis v katastru nemovitostí. Za nás jednoznačné doporučení. Pokud budeme v budoucnu nějakou nemovitost prodávat nebudu váhat se obrátit na tuto realitní kancelář. Palec nahoru.
 
Herda

Nákup bytu 2+1

Z pohledu kupujícího jsme byli se službami RK DRAK velice spokojeni. Ocenili jsme zejména schopnost makléřů držet dohodu, jejich komunikativnost a proaktivní přístup při řešení problémů (ač jimi nezaviněných). Z předchozích zkušeností s jinými RK vím, že nákup nemovitosti bývá poměrně stresující záležitostí. Tentokrát se však vše obešlo bez nutnosti se stresovat, celým procesem nás RK provedla s minimální potřebou naší součinnosti. Jejich služby tak můžeme vřele doporučit!

Kábrtovi, Trutnov

PRODEJ BYTU 1+1 ZELENÁ LOUKA

S RK Drak mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem doporučuji spolupráci s touto realitní kanceláří. Profesionální, rychlé, spolehlivé, vstřícné jednání. Za mě velká spokojenost od začátku až do konce.

VŘELE DOPORUČUJI !

 

Staňková, Trutnov

Byt 2+1 Pražská

Se službami realitní kanceláře Reality Drak jsme byli při koupi bytu velmi spokojeni. Od první prohlídky až po předání klíčů vše proběhlo s profesionálním přístupem. Vstřícné a příjemné vystupování, ochota a spolehlivost pracovníků je v této kanceláři samozřejmostí. Vřele doporučujeme všem zájemcům při prodeji/koupi nemovitosti.

David Stránský, Trutnov

Byt 2+1 Pražská

Při zprostředkování prodeje bytu jsme spolupracovali s realitní kanceláří Reality Drak v Trutnově. Práce jejích zaměstnanců byla profesionální, pružná a komplexní. Vystupování příjemné. Byli jsme s úrovní jejich služeb velice spokojeni a doporučujeme ostatním zájemcům.
Zuzana Šebestová, Trutnov

Rodinný dům Zlatá Olešnice

Jmenuji se Hedvika Suchá. Prodávala jsem dům prostřednictvím realitní kanceláře Drak a byla jsem velmi spokojená. Její silnou stránkou je spolehlivost, přesnost a vstřícnost. Vše velmi rychle, ochotně a bez zbytečných průtahů pracovníci této kanceláře zařídili, a to i v době, kdy jsem se náhle ocitla v nemocnici. Po celou dobu jsem k této kanceláři měla naprostou důvěru. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat svou nemovitost, ať využijí služeb této kanceláře. Hedvika Suchá, Zlatá Olešnice.

Koupě chaty

Služby realitky DRAK jsem využil při nákupu chaty, naprosto profesionální přístup a spolehlivost. Vřele doporučuji. Kalina, Hradec Králové.

Prodej nemovitosti

Dobrý den, jmenuji se Jiřina Šutriepková a chci napsat velmi kladné ohodnocení realitní kanceláři Drak. Po prvním neúspěšném pokusu o prodeji naší nemovitosti, kdy přes četné potíže s exekucí, jsme se po roce opět obrátili na reality Drak s prosbou o novou spolupráci při prodeji. Nebudu tady vypisovat,jak velmi složitá byla situace, protože přes to všechno,nás tato realitní kancelář nezklamala. Opět jednání profesionální,zařizování a komunikace jak s námi dědici, tak s insolvenčním správcem, také odvedení skvělé práce při elektronické dražbě. A to nebudu mluvit o jednání jak lidském tak i profesionálním. Stále mě překvapovalo, že přes veškeré potíže se jejich úsilí ani jednání nezměnilo a díky této realitce jsme úspěšně svou nemovitost prodali a to za více jak příznivou cenu,vzhledem k situaci. Tímto mohu za sebe říct,že kdybych kdykoliv ještě v životě prodávala nemovitost,rozhodně s touto realitkou a věřím ,že bych určitě uspěla a doporučuji reality Drak každému. S jejich službami ,cenou i přístupem budete určitě spokojeni. Své poděkování jsem také nechala vytisknout v Trutnovském poslu. Jiřina Šutriepková.

Byt 2+kk Svoboda nad Úpou

Dobrý den s Reality Drak jsem prodávala svůj byt na Trutnovsku.Po zkušenostech s jinými realitami jsem už nevěřila, že to dopadne. Ale povedlo se, jejich přístup,jednání a starost o nemovitost je super. Žiji v Praze a nemusela sem se o nic starat a nikam jezdit o vše se postarali. Na závěr bych chtěla ještě jednou poděkovat Realitám Drak a pokud máte nemovitost k prodeji vřele doporučuji s pozdravem Alena S., Praha.

Horská chalupa v Peci pod Sněžkou

Již při prodeji jedné nemovitosti před lety v Praze jsem si potvrdil, co se říká: totiž že úroveň realitních kanceláří v ČR je v naprosté většině katastrofální. Neplnění slibů, různé podivné až podvodné praktiky, nepravdivé údaje atd. Nakonec to tehdy dopadlo tak, že jsem nemovitost nabízel a prodal sám. V podstatě totéž jsem zažil minulý rok (2014) s pracovnicí jedné z největších realitních kanceláří v Trutnově, když jsem jí chtěl zadat prodej své nemovitosti v Krkonoších. Po mé žádosti o vysvětlení a uvedení různých skutečností z její nabídky na pravou míru se pro jistotu už vůbec neozvala... Pak jsem na internetu narazil na Reality Drak a s předchozími zkušenostmi danou nedůvěrou s nimi navázal kontakt... S odstupem několika měsíců mohu s čistým svědomím potvrdit to, co o sobě majitelé prohlašují. Co se domluvilo nebo sepsalo, to platilo; nemusel jsem se o nic starat ani doprošovat, nebo to hlídat. Moji nemovitost za mnou požadovanou cenu prodali neuvěřitelně rychle. Samozřejmě to může být i kus štěstí či náhody, ale jsem přesvědčen, že přístup Reality Drak v tom hrál podstatnou roli. V neposlední řadě pro tuto realitní kancelář platí, že je klient nepřestane zajímat v tom okamžiku, kdy inkasují provizi. Opravdu vše dovedou až do úplného, předem domluveného závěru, a to vždy s úsměvem a příjemným vystupováním. Nikdy nemáte pocit, že byste obtěžovali (ano, mělo by to být normální, ale u řady jiných bohužel není). Závěr: svoje peníze si tato kancelář určitě zaslouží a mohu ji jednoznačně doporučit. Kéž by takových bylo víc a třeba i jinde, než v Trutnově. Jiří Smola, Pec pod Sněžkou.

Prodej bytu Trutnov

Dobrý den přeji všem čitatelům, jako zákazník mohu na realitní kancelář Reality Drak sdělit jen kladná stanoviska a to ke všem oblastem při řešení prodeje bytu. Velmi příjemné jednání, komplexnost služby a rozumná cena za realizaci. Osobně doporučuji každému zájemci tuto realitku a sám i v případě další potřeby prodeje či nákupu nemovitosti, nebudu jednat s jinou realitkou, než s "Drakem"... Milan Janiš, Trutnov - 13. 3. 2015.

Spolupráce ve třech případech

S realitní kanceláří - Reality Drak jsem spolupracoval ve třech případech při prodeji bytu, prodeji rodinného domku a koupi bytu. Mé reference jsou velice kladné. Přístup pracovníků je profesionální a zároveň lidský. Poskytují kompletní servis včetně důležitých informací pro klienta, např. o stavu prodeje či koupě nemovitosti.Jsou v neustálém kontaktu s klientem. Mají dokonalý přehled v jakých cenových relacích se v dané lokalitě dá uskutečnit obchod. Takže realitní kancelář doporučuji. Jan Pastor, Trutnov.

Rodinný dům Trutnov

Kupujete-li nemovitost zatíženou zástavou, je pro laika velmi těžké zvládnout prodej či nákup nemovitosti sám. S fundovanou pomocí poctivé RK je to mnohem jednodušší. Poctivé zdůrazňuji, neb smlouva rezervační i kupní skýtá řadu možných nástrah, jak zákazníka připravit o peníze. RK Drak je poctivou RK a její služby doporučuji. Smlouvy jsou pro obě strany vyvážené a férové. Servis a ochota věci řešit na vysoké úrovni. Dobrá práce draci! Junek, Trutnov.

Byt 2+1 Voletiny

Dobrý den, mám tu nejlepší zkušenost s RK Drak. Před rokem mi zprostředkovala koupi pěkného bytu, celá akce trvala jen přibližně dva měsíce v poklidu, bez nervů a nějakého zbytečného dohadování. Po ne vždy dobrých zkušenostech z minulosti oceňuji férové jednání a téměř rodinný přístup ke klientovi. Velká spokojenost, mohu doporučit, děkuji. Petra Horáková, Trutnov.

Byt 2+1 Žacléř

Byli a jsme spokojeni se službami jak během prodeje bytu, tak s následným servisem v souvislosti s dotažením všech ostatních úředních a finančních náležitostí (změna trvalého bydliště, daň z nemovitosti atd.). Vedle vstřícného jednání jsou velkým plusem dobře vedené internetové stránky, v dnešní době jeden ze základních informačních a marketingových nástrojů. Aleš Vaníček, Žacléř.

Dvougenerační Rodinný dům Dolníky

Dobrý den, jmenuji se Jaroslava Mudrochová a dlouho jsem si nevěděla s prodejem domu rady. Oslovila jsem tedy REALITY DRAK a během necelého půl roku byl dům prodaný. Firma přijela, sama si pro focení upravila prostor, několikrát provedla i velký úklid včetně oken. Vyplatilo se a děkuji.

Pension Horní Maršov

Realitní kancelář vřele doporučuji, osobní přístup, rychlé jednání a dobrá právní podpora. Pavel Kobr, Pec pod Sněžkou.

Byt 3+1 ulice Křižíkova

Když jsme s realitkou Drak začli řešit naše budoucí bydlení, ještě jsme nevěděli s kým máme tu čest. A to myslíme doslova... Profesionalita, flexibilita, maximální nasazení, vstřícnost a velice dobrá komunikace. Pokud by jsme do budoucna řešili něco kolem realit, tak určitě s touto realitkou. Opravdu velká spokojenost ve všech směrech. Blahovská Pavlína, Trutnov.

Rodinný dům Dolníky

Dobrý den, svoji zkušenost s reality Drak mám výbornou. Začalo vše už jednáním a přístupem k nám jako klientovi. Po roční době v jiné realitce (Tana), jsem si připadala jako Alenka v říši divů. Samozřejmě, že takovýto přístup by měl být samozřejmosti když si tuto službu platíte. Náš případ byl velmi složitý a i když nebyl dotaženy až nakonec mohu říci, že tak s profesionálním a hlavně lidským způsobem jsem se nesetkala. Mohu říci, že zařídili vše potřebné, uklidili nemovitost, nafotili, přes velké problémy způsobené exekucemi získali kupce a hlavně pokaždé se ozvali v určený čas, aby nás nezapomněli informovat o situaci a vždy měli už další řešení pro neúspěch třeba předešlého jednání. Na závěr mohu říci nemovitost jsme neprodali ,ale z důvodu problému z exekutorem. Pro reality Drak to byl čas strávený s námi a úklid na jejich náklady vše nám nakonec vůbec nenechali uhradit, přesto že by mohli .Pokud by někdo chtěl prodávat nemovitost, tuto reality doporučuji, pro jejich přístup, znalosti v oboru, přehled, profesionalitu. Já za sebe dodávám, pokud kdy něco budu prodávat tak jedině přes tuto realitní kancelář. Jiřina Šutriepkova, Trutnov.