RD Trutnov

Děkuji moc Reality Drak a zejména p. Truxovi za pomoc při prodeji domu..Za pohotovou pomoc při zodpovězení mých otázek během celého procesu, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje. Byla jsem nad míru spokojená, překvapil mě milý, profesionální a hlavně lidský přístup.Děkuji, že jste mě a mým dětem se vším pomohl pane Truxo.Vyjednal speciální podmínky, také děkuji, že jste nám sehnal nový byt.A smozřejmě můj dík patří i celé firmě. Jsem ráda, že jste a přeji Vám samé spokojeně zákazníky a vřele Vás doporučuji !!!S pozdravem a přáním Němečková Pavlína.

Koupě garáže Kryblice Trutnov

Chtěl bych kladně poreferovat ke koupi garáže přes realitku Drak. Jednal jsem s panem Truxou, byl jsem velmi spokojený přístupem, rychlostí a vším co k tomu patří! Rozhodně doporučuji

Patzelt

Prodej garáže na Kryblici

Služby realitní kanceláře Drak jsem se rozhodla využít při prodeji garáže. S přístupem pana Truxy jsem byla více než spokojená. Garáž byla potřeba vyklidit a poopravit, o vše se postarali a já jsem tak neměla při prodeji žádné starosti. O celém průběhu mě vždy informoval a já tak měla vždy aktuální informace a přesně jsem věděla v jaké fázi se právě nacházíme. Celý prodej proběhl bez sebemenších komplikací a k mojí celkové spokojenosti. Za sebe můžu pana Truxu a realitní kancelář Drak rozhodně doporučit.

Lucie N.

Koupě bytu 2+kk ve Svobodě nad Úpou

Zdravím všechny, kteří si tyto recenze čtou. Ačkoliv jsem člověk, který se v zásadě nikdy k ničemu nevyjadřuje a sám dobře ví, že negativní zpráva se šíří 17x rychleji než pozitivní. A proto jsem se rozhodl v případě realitní kanceláře Drak trochu přispět. Už jsem v dřívějších dobách párkrát řešil nákup nemovitosti a vždy s jinou realitkou, mám tedy možnost porovnávat. Od prvního okamžiku kontaktu s panem Truxou jsem nabyl dojmu, že je to člověk na svém místě. Má všeobecný rozhled v oblasti realit, cokoliv řekl bylo logické a mělo hlavu i patu. Nikdy jsem ho svým dotazem nezaskočil a vždy měl pohotovou a přesnou odpověď, a že těch mých dotazů bylo. Konkrétně tato nemovitost byla ze strany prodávajících komplikovanější než jsem předpokládal. Ale pan Truxa všechny nesrovnalosti a komplikace vyřešil vždy bravurně, a především bezodkladně. Po celou dobu mě bez vyzvání průběžně informoval co se v řešených záležitostech děje a jaké budou další postupy. Nikdy se mě nestalo, že by se panu Truxovi nebylo možné dovolat, nebo že bych čekal na emailovou odpověď. No, kdyby každý ve své profesi pracoval jako pan Truxa, byl by to tady samý profík a nebylo by naštvaných lidí. Bohužel doba je taková, že realitních makléřů je snad jako nabízených nemovitostí. Pokud tedy někdo potřebuje služby realitní kanceláře na Trutnovsku, vůbec bych neváhal oslovit pana Truxu, to je za mě sázka na jistotu perfektně odvedené práce. 
Honza Š.

Byt Svoboda nad Úpou

S reality drak jsem byla Víc než spokojená.Prekvapil mě milý profesionální a hlavně lidský přístup p.Jaroslava Truxe se kterým jsem byla v částem kontaktu který mi nad rámec Svých povinností se Vším pomáhal Tím bych mu chtěla Vřele poděkovat jakož to i společnosti se kterou pracuje Za mě tedy jedno Velké doporučení Přeji hodně úspěchů A ještě jednou Velké děkuji s pozdravem Timuláková Věra

Byt 3+kk Poříčí

Dobrý den,

Napíšu Vám malý příběh.
Za vidinou většího zisku jsem se snažil prodat svoji nemovitost sám. Ovšem nebylo to vůbec jednoduché, jak jsem si naivně myslel. Jednoho lednového mrazivého dne jsem se setkal s p. Truxou (náhodné setkání) a rohodl jsem se prodat svoji nemovitost s ním. Nemusel mě ani přesvědčovat o tom, abych do toho šel. Sednul mi jako člověk se srdcem na správném místě a víc jsem vědět nepotřeboval. I přes různé překážky a hodně prohlídek se nám úspěšně podařilo prodat nemovitost v Poříčí. Jak je jistě známo Poříčí je poslední místo, kde chce člověk něco koupit (v Trutnově), ale p. Truxovi se to podařilo. Když se zpětně ohlédnu, tak bych to papírování kolem toho dělat nechtěl a jsem nesmírně rád, že je někdo, kdo mi dokázal vše vysvětlit a byl se mnou v kontaktu 24/7. Závěrem bych rád řekl, že pokud hledáte realitního makléře na prodej své nemovitosti, tak si vyberte Reality Drak. Můžete do nich vložit 101% své důvěry, což je dneska vzácnost, že ano? :) Díky moc. 

Jan Petira

Byt 3+1 Kryblice

Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za osobní přístup a vstřícné jednání při prodeji nemovitosti V.Nezvala 273 v Trutnově.
S pozdravem
J.Babka

Pronájem prostor k podnikání

Dobrý den, ráda bych zmínila jednání vaší realitní kanceláře třemi slovy- rychlé, férové a detailní jednání. Jsem velice spokojená jak s vámi tak i s majitelem který pronajímá prostory. Jsem ráda že kancelář si umí vybrat lidí se kterými dělá spolupráci .

Gratuluji

a jen tak dál 

Hurdálková Ella

garáž Kryblice

Ráda bych tímto poděkovala společnosti Reality Drak a panu Jaroslavu Truxovi za administrativní pomoc při prodeji garáže. Realitní společnost pro nás připravila kupní smlouvu, smlouvu o úschově peněz , podala návrh na vklad do katastru nemovitostí a zprostředkovala právní servis.
Dojmy ze spolupráce jsou jednoznačně kladné pro vstřícný, odpovědný a pružný přístup. Všem, kteří se chystáte prodat svoji nemovitost tuto realitní společnost doporučuji.
Valášková

Byt 2+1 Svoboda nad Úpou

Dobrý den,

velice děkuji za spolupráci  při koupi bytu,který jsme kupovali prostřednictvím realitní kanceláře Drak.
Jednalo se o koupi bytu,který měl v listu vlastnictví zapsáno hned několik zástavních práv.
I tak vše proběhlo skvěle,nečekaně rychle a absolutně bez problémů. Jako kupující jsme se nemuseli postarat vůbec o nic,ani o přepsání energií. Prostě paráda,všem doporučuji realitní kancelář Drak.
Marian Trenz