garáž Kryblice

Ráda bych tímto poděkovala společnosti Reality Drak a panu Jaroslavu Truxovi za administrativní pomoc při prodeji garáže. Realitní společnost pro nás připravila kupní smlouvu, smlouvu o úschově peněz , podala návrh na vklad do katastru nemovitostí a zprostředkovala právní servis.
Dojmy ze spolupráce jsou jednoznačně kladné pro vstřícný, odpovědný a pružný přístup. Všem, kteří se chystáte prodat svoji nemovitost tuto realitní společnost doporučuji.
Valášková

Byt 2+1 Svoboda nad Úpou

Dobrý den,

velice děkuji za spolupráci  při koupi bytu,který jsme kupovali prostřednictvím realitní kanceláře Drak.
Jednalo se o koupi bytu,který měl v listu vlastnictví zapsáno hned několik zástavních práv.
I tak vše proběhlo skvěle,nečekaně rychle a absolutně bez problémů. Jako kupující jsme se nemuseli postarat vůbec o nic,ani o přepsání energií. Prostě paráda,všem doporučuji realitní kancelář Drak.
Marian Trenz 

Prodej bytu 2+1 v Trutnově Náchodská

Prodej bytu 2+1 v Trutnově

Realitní kancelář Drak nám zprostředkovala prodej bytu v Tu, za což děkuji. Jednání bylo rychlé, profesionální, vše bylo provedeno dle dohody, 
vypracování smlouvy, úschovy peněz, přepisu energii. Přístup p.Šafaříkové byl velice vstřícný a spolehlivý. Jaroslav a Monika

Prodej rekreačního domku v Bernarticích

Rádi bychom touto cestou poděkovali týmu realitní kanceláře DRAK za zprostředkování prodeje rekreačního domku v rekreační oblasti Vraních hor. Zejména paní Šafaříkové za lidský přístup, férové jednání a dodržování smluvených schůzek se zájemci.Též profesionální práci pana Truxi,vyhotovení smluv, přepisy energií a zastupování na katastrálním a finančním úřadu. Nikde nebyl problém,o nic jsme se nemuseli starat a proto vřele realitní kancelář DRAK doporučujeme dalším lidem.

Matouškovi

Byt 3+1 Poříčí

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu Reality Drak za velice profesionální a vstřícné jednání při koupi bytu. Zejména jsem ocenil lidský přístup a snad až nadstandartní služby při řešení komplikací, které nevznikly na jejich straně. Jen díky nim se vše povedlo dotáhnout do zdárného konce. Rozhodně doporučuji.

Kuba Rak

Prodej domu SEMILY

Rychlé, vstřícné a vysoce profesionální jednání RK Drak při prodeji domu v Semilech. Vše zajištěno a provedeno dle dohody, včetně vypracování smluv, úschovy peněz, přepisu energií i daňového přiznání pro kupujícího. Vřele doporučuji.

Ing. Mil. Matoušek, Trutnov

Byt 3+1 Trutnov

Realitní kancelář Drak nám zprostředkovala koupi bytu. Vše proběhlo bez problémů. Oceňuji zejména profesionální přístup, objasnění celého postupu koupě bytu a rychlou komunikaci. Za velké pozitivum  považuji zajištění přepisu energií a zastoupení před Katastrálním a Finančním úřadem. Celkově hodnotím služby realitní kanceláře jako kvalitní a nadstandardní.

Vosátková

Byt 4+1 HSM

Ráda bych touto cestou poděkovala realitní kanceláři REALITYDRAK za zprostředkování prodeje mého bytu. Především bych chtěla poděkovat paní Křížové, která je makléřkou výše uvedené realitní kanceláře, za spolehlivost, skvělou komunikaci, lidský přístup a příjemné vystupování. Je vidět, že cílem její práce je maximální spokojenost prodávajícího i kupce. Prodej proběhl ve velmi krátkém čase, taktéž peníze byly vyplaceny bez průtahů velice rychle. Určitě všem vřele doporučuji.

Mornstajnová

Pozemek Lhota u Červeného Kostelce

Reality DRAK můžu všem doporučit, skvělé jednání, o nic jsem se nemusel starat, vše proběhlo bez komplikací, velká spokojenost.

Ondřej Šrejber

Pozemek - Lhota u Červeného Kostelce

Velice spokojen. Velmi dobré jednání.

Lelek