Pronájem nebytových prostorů Trutnov

Dobrý den, 
mám velmi kladné zkušenosti s realitní kanceláří Drak. S panem Truxou skvělá spolupráce, vše rychle, pečlivě, svědomitě připravil. Je s ním snadná a rychlá domluva. Problematice rozumí a kdykoliv je ochoten řešit jakékoliv situace a problémy. Moc děkuju. 
Mohu velmi doporučit. :) 
Kulhánková

Byt 2+1 Semily

Dobrý den, 
realitní kancelář Drak jsem požádala o zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo bez jakýchkoli problémů od počáteční úpravy, prezentace a inzerce až po konečný prodej.  Pan Truxa zařídil vše potřebné, vždy mne informoval a vše vysvětlil. Vše, co jsme si domluvili, platilo. Opravdu profesionální služby a navíc lidský přístup. 
Děkuji a doporučuji. 
Hana Velecká 

RD Pilníkov

Děkuji moc Reality Drak a zejména p. Truxovi . Někteří lidé ,vám zůstanou v mysli napořád. U mě to bude p.
Jaroslav Truxa. V životě jsem nepotkala člověka ,co tak moc žije svojí prací a vlastně to pro něj ani práce není. Jeho cílem je pomáhat lidem. A to nejen s prodejem nemovitosti , ale i se vším co k tomu patří. Většinou je to nervozita , nejistota ,neznalost a strach. Věřte mi ,že hned po první návštěvě vás p. Truxa všeho zbaví. Jeho naslouchání a porozumění je nepopsatelné. Ujistí vás ,že vše proběhne rychle a o vše se postará. Můžete mu na 100 procent věřit. Služby Reality Drak jsou kvalitní ,rychlé , prostě budete spokojeni na 200 procent. Tímto Vám p. Truxo moc děkuji za své rodiče. Trpělivě jste jim naslouchal , dodal jim pozitivní energii do budoucna , se kterou šlo najednou vše lépe. Mrzí mě ,že jsme se nerozloučili ,tak alespoň takhle Vám patří velké díky. Takových lidí ,jako jste Vy ,už opravdu moc není. Z celého srdce za vše děkuji. Hana Moravcová (Dcera)

RD Hronov

S realitní kanceláří Drak jsme byli velice spokojeni. Jednání bylo rychlé, vstřícné a hlavně lidské. Vše nám bylo vždy dobře vysvětleno a koupě proběhla bez problémů. Pan Truxa se o veškeré papírování a jednání s úřady postaral za nás. A tak díky němu byla koupě domečku bez starostí.
Můžeme jen a jen doporučit!

Ambrož

RD Hronov

Chtěla bych poděkovat společnosti Reality Drak za prodej nemovitosti v Hronově. Poděkování patří konkrétně
panu Truxovi za profesionalitu, příjemné vystupování a férové jednání. Všem, kteří chtějí koupit nebo prodat
nemovitost, tuto realitní kancelář vřele doporučuji.
Majerová

RD Trutnov

Děkuji moc Reality Drak a zejména p. Truxovi za pomoc při prodeji domu..Za pohotovou pomoc při zodpovězení mých otázek během celého procesu, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje. Byla jsem nad míru spokojená, překvapil mě milý, profesionální a hlavně lidský přístup.Děkuji, že jste mě a mým dětem se vším pomohl pane Truxo.Vyjednal speciální podmínky, také děkuji, že jste nám sehnal nový byt.A smozřejmě můj dík patří i celé firmě. Jsem ráda, že jste a přeji Vám samé spokojeně zákazníky a vřele Vás doporučuji !!!S pozdravem a přáním Němečková Pavlína.

Koupě garáže Kryblice Trutnov

Chtěl bych kladně poreferovat ke koupi garáže přes realitku Drak. Jednal jsem s panem Truxou, byl jsem velmi spokojený přístupem, rychlostí a vším co k tomu patří! Rozhodně doporučuji

Patzelt

Prodej garáže na Kryblici

Služby realitní kanceláře Drak jsem se rozhodla využít při prodeji garáže. S přístupem pana Truxy jsem byla více než spokojená. Garáž byla potřeba vyklidit a poopravit, o vše se postarali a já jsem tak neměla při prodeji žádné starosti. O celém průběhu mě vždy informoval a já tak měla vždy aktuální informace a přesně jsem věděla v jaké fázi se právě nacházíme. Celý prodej proběhl bez sebemenších komplikací a k mojí celkové spokojenosti. Za sebe můžu pana Truxu a realitní kancelář Drak rozhodně doporučit.

Lucie N.

Koupě bytu 2+kk ve Svobodě nad Úpou

Zdravím všechny, kteří si tyto recenze čtou. Ačkoliv jsem člověk, který se v zásadě nikdy k ničemu nevyjadřuje a sám dobře ví, že negativní zpráva se šíří 17x rychleji než pozitivní. A proto jsem se rozhodl v případě realitní kanceláře Drak trochu přispět. Už jsem v dřívějších dobách párkrát řešil nákup nemovitosti a vždy s jinou realitkou, mám tedy možnost porovnávat. Od prvního okamžiku kontaktu s panem Truxou jsem nabyl dojmu, že je to člověk na svém místě. Má všeobecný rozhled v oblasti realit, cokoliv řekl bylo logické a mělo hlavu i patu. Nikdy jsem ho svým dotazem nezaskočil a vždy měl pohotovou a přesnou odpověď, a že těch mých dotazů bylo. Konkrétně tato nemovitost byla ze strany prodávajících komplikovanější než jsem předpokládal. Ale pan Truxa všechny nesrovnalosti a komplikace vyřešil vždy bravurně, a především bezodkladně. Po celou dobu mě bez vyzvání průběžně informoval co se v řešených záležitostech děje a jaké budou další postupy. Nikdy se mě nestalo, že by se panu Truxovi nebylo možné dovolat, nebo že bych čekal na emailovou odpověď. No, kdyby každý ve své profesi pracoval jako pan Truxa, byl by to tady samý profík a nebylo by naštvaných lidí. Bohužel doba je taková, že realitních makléřů je snad jako nabízených nemovitostí. Pokud tedy někdo potřebuje služby realitní kanceláře na Trutnovsku, vůbec bych neváhal oslovit pana Truxu, to je za mě sázka na jistotu perfektně odvedené práce. 
Honza Š.

Byt Svoboda nad Úpou

S reality drak jsem byla Víc než spokojená.Prekvapil mě milý profesionální a hlavně lidský přístup p.Jaroslava Truxe se kterým jsem byla v částem kontaktu který mi nad rámec Svých povinností se Vším pomáhal Tím bych mu chtěla Vřele poděkovat jakož to i společnosti se kterou pracuje Za mě tedy jedno Velké doporučení Přeji hodně úspěchů A ještě jednou Velké děkuji s pozdravem Timuláková Věra